Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kontakt

 

Zadzwoń:
tel: 10-900-200


poniedziałek - piątek
9:00-16:00

Napisz:

Płatności

Zamawiając produkty w sklepie intrernetowym Perfumerianiebieska.pl mają Państwo do wyboru następujące formy płatności:

Płatność przy odbiorze - płatne kurierowi przy dostawie paczki.

Karta kredytowa - po kliknięciu w podsumowaniu na klawisz ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE zostaną Państwo przeniesieni do Centrum Autoryzacji PayU S.A. gdzie pojawi się odpowiedni formularz do wprowadzenia danych karty kredytowej (w bezpiecznym połączeniu SSL).

Informacje dotyczące karty kredytowej przesyłane są bezpośrednio pomiędzy klientem a Centrum Autoryzacji PayU S.A. i nie są udostępniane Perfumerianiebieska.pl. Wszystkie informacje dotyczące kart płatniczych są szyfrowane i niedostępne dla osób trzecich. Jest to możliwe dzięki certyfikatowi PCI, który zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przechowywania danych.

Sklepy, w których kupujesz poprzez konto PayU, otrzymują tylko niezbędne informacje do realizacji przesyłki. Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.


Przelew - po kliknięciu w podsumowaniu na klawisz ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE nastąpi przekierowanie do wyboru banku z którego będą Państwo celu dokonania przelewu. W przypadku niektórych banków (Bank Pocztowy, BGŻ, Citi handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, INVEST-BANK, Kredyt Bank, Millennium, Polbank EFG, Raiffeisen Bank) nastąpi wygenerowanie danych do przelewu.

Tytuł płatności oraz kwota są ważnymi elementami poprawnego zaksięgowania przelewu. Prosimy zatem nie zmieniać kwoty transakcji oraz nie modyfikować innych danych. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest wysłanie przelewu natychmiast po złożeniu zamówienia.

Produkty rezerwowane są dla klienta w momencie otrzymania z Centrum Autoryzacji PayU S.A. potwierdzenia pomyślnie zakończonej płatności.

Dostępne banki:

Alior Bank
Bank Pocztowy
BGŻ
BPH
BZ WBK
Citi handlowy
Credit Agricole Bank Polska
Deutsche Bank
Eurobank
Getin Bank
ING Bank Śląski
Inteligo
INVEST-BANK
Kredyt Bank
mBank
mTransfer
Meritum Bank
Millennium
MultiBank
Nordea
Pekao24Przelew
PKO BP - iPKO
Polbank EFG
Raiffeisen Bank
oraz inne.

Zwykły przelew bankowy -

Numer konta do wpłat:

Perfumeria Niebieska.pl

BANK MILLENNIUM

nr konta:

Sklep internetowy Shoper.pl